Erzin Rehberine Hoş Geldiniz - 31 Mayıs 2020, Pazar

 Milli Takıma Davet Edilen. Erzin’li Voleybolcudan Anlamlı Ziyaretler

30 Mart 2016
1.075 kez görüntülendi

 Milli Takıma Davet Edilen. Erzin’li Voleybolcudan Anlamlı Ziyaretler

ERZİN-Türkiye Voleybol Federasyonu Hatay’ın Erzin İlçesinde Şehit Uğur Ekiz Meslek Lisesinde eğitim gören,Furkan Kocakaya’yı Milli Takım Kampına davet etti. 2001 doğumlu ve lise birinci sınıf öğrencisi olan Furkan Kocakaya,Bir metre 91 cm boyunda.

22 -25 Mart tarihleri arasında Antalya’da yapılan plaj voleybolu altyapı yetenek seçmelerine davet edilen ve Milli Takım hocaları tarafından seçmelerde başarılı bulunan Furkan Kocakaya,Voleybol Milli Takımına davet edildi.

Furkan Kocakaya Milli Takıma davet edildiğini gurur ile İlçe Kaymakamı Hasan Yaman.ziyarette bulunaran , milli voleybolcu sevincini  Yaman la paylaştı.

Anlamlı ziyarette  kendisini Voleybol  sporuna başlamasında emeği geçen beden eğitimi öğretmenleri Güntaç Yılmaz,Beyazıt Danacı ve Milli Eğitim Müdürü Erdoğan Asarkaya iştirak ettler

Erzin ilçemizde   Voleybol sporunda başarılı olan Öğrencimizin Voleybol Milli Takımına davet edilmesine çok sevindiklerini  belirtirten Kaymakam Hasan Yaman ”Öğrencimizi ve onu yetiştiren öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. İlçemiz için büyük bir başarı. Furkan’ın bu başarısı diğer öğrencilerimize de örnek olacaktır.İnşallah başarılı olur.Önce ülkemizi ilimizi ve ilçemizi en iyi şekilde temsil eder’’ dedi.

Haber: Adil COŞKUNER/ Erzin