Erzin Rehberine Hoş Geldiniz - 31 Mayıs 2020, Pazar

Kırıkhanspor 2 futbolcuyu daha renklerine bağladı

30 Temmuz 2013
883 kez görüntülendi

Kırıkhanspor 2 futbolcuyu  daha renklerine bağladı

Nevşehir Avanosta kamp çalışmalarını devam ettiren Kırıkhansporda eksik görülen mevkilere oyuncu transferi sürüyor. Kırıkhanspor 2.ligde forma  giyen 2 futbolcuyla dün sözleşme imzalayarak renklerine bağladı.

Bu sezon şampiyonluğu gögüsleyebilecek bir kadro kurmayı amaçlayan Kırıkhansporda teknik direktörlüğe 4 sezonda 3 kez çalıştırdıkları takımlara şampiyonluk yaşatan Bülent Demirkanlı’yı getiren Kırıkhanspor bugün 2.ligde   forma giyen 2 futbolcuyla sözleşme imzaladı.

Kırıkhanspor Başkanı Hacı Kocacık Yimpaş Yozgatsporlu İlhan Aslanoğlu ile Alanyasporlu Mehmet Balban ile sözleşme imzaladıklarını açıkladı.

Bu sezon taraftarları coşturacak,  başarıya götürecek  bir ekip oluşturma yönünde transfer çalışmalarını sürdürdüklerini  belirten   Kırıkhanspor  Başkanı Hacı Kocacık “  1-2 futbolcuyla da görüşmelerimiz devam ediyor. Bu hafta sonuna kadar   bu oyuncularla anlaşmayı arzuluyoruz. Takım olarak çok iyi bir seviyeye gelmiş bulunmaktayız. Teknik direktörümüzün görüşleri doğrultusunda transfer çalışmalarımızı yön vereceğiz” dedi.