Erzin Rehberine Hoş Geldiniz - 01 Haziran 2020, Pazartesi

Kırıkhan Ak Parti Gençlik Kolları İftar Yemeği Düzenledi

10 Ağustos 2012
910 kez görüntülendi

Kırıkhan Ak Parti Gençlik Kolları İftar Yemeği Düzenledi

KIRIKHAN – Kırıkhan Gençlik Kolları Başkanı Sayın Tayfur Elitaş’ın Ev Sahipliği Yaptığı İftar Yemeğinde ,Hatay Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkan Yrd.Ahmet Hakkı Zeytineli,İskenderun Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Tayfur İkizek,Reyhanlı Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Şaban Kurt,Belen Ak Parti Gençlik Kolları Başkan Vekili,Kırıkhan Ak Parti Gençlik Kolları Tanıtım Ve Medya Başkanı,İl Ve İlçe Gençlik Kolları Yürütme Ve Yönetimi ,Çok Sayıda Ak Parti Dostları Katıldı.

Kırıkhan Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Tayfur Elitaş bir konuşma yaptı.
Elitaş konuşmasında şunları söyledi:
öncelikle bu güzel iftar proğramını hazırlayan yürütme kurulum ve yönetimimdeki tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.Bu güzel toplantıda, sizlerle birarada bulunmaktan büyük bir onur duyuyoruz.Bugünün sevincini paylaşmak üzere, bizleri bir kez daha buluşturan Cenab-ı Allah’a da sonsuz şükrediyoruz.
Mübarek Ramazan ayının rahmet ve bereketiyle müşerref olduğumuz bir dönemde sizlerle bir araya gelmiş bulunuyoruz.

Kırıkhan Ak Parti Gençlik Kolları Tanıtım Ve Medya Başkanı Mehmet Saruhan,iftar proğramında Ak Parti dostlarına güzel bir açıklama yaptı.Ramazan ayının birlik, beraberlik ve yardımlaşma ayı olduğunu, bu birlik ve beraberlik ayının sadece Ramazan ayında değil, on iki ay boyunca devam etmesini diliyoruz. Ramazan ayı rahmet, mağfiret ve bereket ayıdır. Rabbimizin bizlere bahşettiği bir ay, yani Kur’an ayıdır. Bu ayı en güzel şekilde bütün müminler olarak değerlendirmemiz lazım. Bu ay da hep beraber birlikte bir kere daha kardeşliğimizi pekiştirmenin yollarını aramamız gerekiyor. Müminin silahı duasıdır. Hepimizin birbirimizin duasına en çok ihtiyaç duyduğu bir dönemden geçiyoruz. Bütün dünya Müslümanlarına inşallah dualarımızı esirgemeyelim, buluştuğumuz iftar sofrasının etrafında umutlarımızı, heyecanlarımızı ve sevinçlerimizi paylaşalım.
Aziz misafirler
Kıymetli vakitlerinizi çok fazla almak istemiyorum. Tekrar teşriflerinizden dolayı hepinize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyor, hayırlı ramazanlar diliyorum”