Erzin Rehberine Hoş Geldiniz - 24 Nisan 2018, Salı

Erzin’in Sorunları Meclis’e Taşınacak

19 Temmuz 2012
391 kez görüntülendi

Erzin’in Sorunları Meclis’e Taşınacak

Ak Parti Hatay Milletvekili Bayram Türkoğlu, Hatay’ın Erzin ilçesinde bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu, kendisine iletilen sorun ve sıkıntıları da dinledi. Türkoğlu, sorunun çözümü noktasında konuyu Meclis gündemine taşıyacağını söyledi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) tatile girmesinin ardından, seçim bölgesi olan Erzin’e gelen Türkoğlu, bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu, seçmenin nabzını tuttu. İlk olarak Ak Parti Erzin İlçe Teşkilatı’na giderek, burada partililer ile kısa bir görüşme yapan Türkoğlu, daha sonra İlçe Başkanı Mehmet Akkaş ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Erzin Kaymakamı İskender Yönden ile makamında bir araya geldi. Burada da ilçe hakkında çeşitli görüş alış-verişinde bulunan Türkoğlu, İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne vekalet eden Emniyet Amiri Ali Namlı ile de görüşmelerde bulundu.

Türkoğlu ziyaretlerine; Erzin Ticaret ve Sanayi Odası, Erzin Turunçgil Üreticileri Birliği, Erzin Esnaf ve Sanatkarları Birliği Odası, Esnaf Kefalet Kooperatifi ve İlçe Müftülüğü ziyaretleri ile devam etti. Gazetecilere ziyaret ve temasları ile ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Türkoğlu, kendisinden ağırlıklı olarak ‘Küçük Sanayi Sitesi’nin, en kısa sürede hayata geçirilmesi talebi iletildiğini anlattı. Türkoğlu, “Ayrıca ilçedekiler Erzin’in bir narenciye merkezi olmasından dolayı bölgeye kurulacak termik santrallerden duyulan rahatsızlığı dile getirdi. Bana iletilen sorun ve sıkıntıların çözümü noktasında konuyu Meclis gündemine taşıyacağım” dedi